Житловий комплекс " 4 СЕЗОНИ"  

Місце розташування: м. Київ, вул. О. Трутенка,3

Замовник та інвестор : ТОВ "УМК"

Генпроектувальник: ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова"

 

Житловий комплекс "4 СЕЗОНИ" розташований у Солом'янському районі, неподалік Національного природного парку "Голосіївський", ботанічного саду НУБіП та аеропорту "Жуляни".  У склад комплексу входять - три 25-поверхові житлові будинки, дитячий садок, підземний автопаркінг на 446 місць, маркет та фітнес-центр. 


Житловий комплекс "ТРОЯНДИ І ВИНОГРАД"

Місце розташування: с. Михайлівка-Рубежівка Київської обл., вул. Кірова,9-Б

Замовник: ТОВ "Будкепіталс"

Інвестор: Міністерство оборони України

Генпроектувальник: ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова"


 Житловий комплекс розташований по вул. Олени Пчілки, у 4-му мікрорайоні житлового масиву "Позняки".  Комплекс оточений щільною сучасною забудовою. Незважаючи на це, проектувальникам вдалося забезпечити у всіх квартирах нормативну інсоляцію і розташувати на ділянці забудови зони дитячі та спортивні майданчики, пішохідні алеї та, навіть, сквер !  У 1-й черзі будівництва запроектовані три 25-поверхових точкових будинки та дитячий садок на 100 місць, ТП. Також, на ділянці забудови запроектована максимально можлива кількість відкритих паркомісць. Архітектура будинків вирішена у сучасній раціоналістичній стилістиці, переважають теплі кольори фарбування.

 


Житловий комплекс складається з двох точкових однопідїздних будинків, розташованих на прямокутній ділянці, яка виходить фасадом на проспект Космонавта Комарова. Поверховість – 16 пов.   Генеральний план  розроблений виходячи з потреб людини у комфортному житловому середовищі.  Між будинками розташована пішохідна зона  з дитячим та спортивним майданчиками і пішохідними алеями.  Територія біля будинків має декілька зелених зон, де планується посадити дерева та влаштувати квітники. Нормативна відстань між будинками витримана. Інсоляція не порушена. В межах ділянки розміщена достатня кількість відкритих паркомісць.  Фасади будинків розроблені  у  сучасній раціоналістичній стилістиці, в теплій кольоровій гаммі.


 
Місце розташування: м.Київ, Оболонський р-н, вул. Петра Дегтяренка,1
Замовник: ПАТ «ЗДХ «Салюс»
Інвестор: ТОВ «БК «Інтергал-Буд»

ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова" на даний час проектує 2 чергу будівництва комплексу, загальна площа якої складає  4,0 га.  На цій ділянці заплановано будівництво трьох  23-25-поверхових житлових будинків, дитячого садка, наземного 7-миярусного та підземного автопаркінгів. Основною ідеєю проекту є створення доступного та водночас комфортного житла економ-класу, яке розташоване у єдиному житловому просторі, забезпеченому об’єктами соцкультпобуту.