123

Місце розташування:Київська область
Замовник: ЗАТ «Золоті Ворота»
Проектувальник: ТОВ «Майстерня архітектора І. Бикова»
Науковий керівник: підполковник МВС О.Г.Слепчук 
 
ТОВ «Майстерня архітектора І. Бикова» розробило унікальний для України проект військового містечка європейського взірця. Комплекс розташований на території близько 60 га, має розвинену інфраструктуру та досконалу систему професійної та фізичної підготовки кваліфікованих фахівців за різними напрямками діяльності у військовій сфері, з урахуванням досвіду відповідних силових структур держав Європи. В подальшому мав слугувати прикладом, щодо розміщення особового складу військовослужбовців за контрактом.
Архітектура будівель містечка виконана в інтернаціональному стилі, частково з використанням елементів неокласики.

 


 
Місцерозташування: м. Київ, вул.Лохвицька.
Замовник: пан В.Пенські
Проектувальник: ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова"
 
Ділянка проектування розташована у районі зі змішаною мало- та багатоповерховою забудовою, у оточенні приватних житлових будинків.Проектом передбачено зведення трьохповерхового будинку з підвальним та мансардним поверхами . Зовнішнє та внутрішне оздоблення виконане у архітектурному стилі барокко. Архітектори ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова" використали об’ємно-планувальні та оздоблювальні рішення, які характерні для архітектури українського та польського барокко 17-го, 18-го століть. Таким чином будівля створена у симбіозі українського та польського барокко.


 
Місцерозташування: Київська обл., c.Петропавлівська Борщагівка, вул. Леніна,80
Замовник - В.І.Тітов
Проектувальник: ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова"

"Pria-club" запроектований та збудований у  с. Петропавлівська Борщагівка, навпроти будівлі селищної ради. Архітектурно-планувальні рішення будівлі – раціональні, без надмірного декорування, зовнішнє оздоблення  виконане у теплих тонах з використанням елементів неокласичного стилю. У будівлі розміщені - власна кухня, більярдна зала на 6 столів, банкетна зала, дискотека та VIP-зали.


 
Місце розташування: с. Копачів Обухівського р-ну Київської області
Замовник: ТОВ "Град Кия"
Засновник проекту: благодійна організація "Слов’янський фонд"
Головний архітектор проекту: заслужений архітектор України, В.І. Лук’янченко
 
"Парк "Київська Русь" — центр культури та історії Древньої Русі. Унікальний для України проект, метою якого є відтворення  архітектурного образу Дитинця Стародавнього Києва V-XIII століть у масштабі 1:1 та створення атмосфери Київської Русі на основі всіх існуючих наукових даних. Центральним об’єктом Парку є Дитинець Стародавнього Києва. У рамках проекту відтворюється його просторово-архітектурний вигляд у повному обсязі. На території будуть відбудовані стародавні будівлі- оборонні споруди, палац князя Володимира, палац княгині Ольги, Федорівський монастир, Десятинна церква, Ярославів двір, Ротонда, Гридниця та ін. У "Парку" проводиться щорічний міжнародний фестиваль "Парк Київська Русь".
 

 
Місце розташування: м. Київ, Дарницький р-н, вул. Вишняківська
Замовник: ФОП Коваленко
Проектувальник: ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова"
 
ТОВ «Майстерня архітектора  І. Бикова» виконується проект 1-но поверхового торговельного комплексу, запроектованого в системі монолітного каркасу.  На першому поверсі розташовані :торгівельний зал, тамбури, вестибюль, робочі, допоміжні та технічні приміщення . Висота приміщень – 4,2м.  З боку вул. Вишняківської торговельний зал оснащений панорамними вікнами. У залі запроектовано 8 кас.  Зовнішнє оздоблення стін виконане в жовто-зеленій корпоративній гаммі торговельної мережі «Велика кишеня». Магазин побудований і працює.

123