Замовник - НДП "Євроекологія"
Генеральний підрядник - ТОВ "Градострой-Сервіс"
Девелопер - ТОВ "ІБК "Сінергія"
Генеральний проектувальник - ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова"
 
Котеджне містечко «Михайлівський Сад» розташоване на території Михайлівсько –Рубежівської сільської ради Києво – Святошинського району Київської області. Земельна ділянка,площею 41,5га, знаходиться в південній частині території Михайлівсько –Рубежівської сільської ради.

У КМ запроектоване будівництво 248 приватних будинків, спортивного комплексу, адміністративно-розважального комплексу, торговельного комплексу, готелю та каплиці. У КМ буде постійно проживати  більше   900 чоловік  На даний час зведено близько 40 будинків і будівництво триває.

Котеджне містечко «Музичі-Гармонія» розташоване на території сільської ради с. Музичі Києво – Святошинського р-ну Київської області.


Земельна ділянка,площею 8,076 га, що виділена для організації котеджного містечка знаходиться в південно-західній частині території сільської ради с. Музичі. Вона межує: з півдня – лісовий масив, з північного заходу, півночі та з сходу – землі Музичанської сільської ради

Загальна кількість населення котеджного містечка «Музичі-Гармонія» становить 245 чоловік.
 


 
Місце розташування: с.Березівка Макарівського району Київської області.
Замовник: ТОВ «Березова Роща»
Генеральний проектувальник: ТОВ «Майстерня архітектора І.Бикова»
 
Територія комплексу знаходиться в 1,6 км на південь від траси Е-40 «Київ-Житомир», на відстані 18 км від київського КП.  Загальна площа КМ - 33,199га. Кількість мешканців  складе близько 500 чол. Проектом передбачено будівництво 170 житлових будинків з об’єктами соціально-побутового призначення і рекреаційною парковою зоною. Центральною містобудівною віссю комплексу є головний бульвар містечка, до якого поквартально сходяться всі другорядні вулиці.
 
Теріторія котеджного містечка «Sunville» поділена на наступні зони:
Адміністративно-побутова зона. Ця зона знаходиться біля головного в’їзду у комплекс. Тут розташовані всі адміністративні та більшість соціально-побутових споруд комплексу.
Житлова зона займає більшу частину території комплексу. Тут розташовані 170 приватних ділянок, на яких проектуються розміщення житлових будинків  шести типів.
Рекреаційна зона розміщена посередині житлової зони. Тут розташований парк зі штучним ставом та закладами дозвілля.
Технічна  зона. Декілька локально розміщених територій комплексу відносяться до технічної зони. Це місця розташування водозабірних, очисних, споруд електро та газопостачання.