Житловий комплекс по вул. Петра Дегтяренка,1

 
 

Місце розташування: м.Київ, Оболонський р-н, вул. Петра Дегтяренка,1
Замовник: ПАТ «ЗДХ «Салюс»

 

Інвестор: ТОВ «БК «Інтергал-Буд»

ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова" на даний час проектує 2 чергу будівництва комплексу.  Загальна територія комплексу становить 8,0 га, в тому числі площа другої черги будівництва - 4,0 га.

 

У складі 2-ї черги будівництва запроектовано наступні будівлі:
-          двосекційного 25-поверхового житлового будинку № 1;
-          дошкільного навчального закладу на 140 місць.
-          двосекційного 23-25-поверхового житлового будинку № 2;
-          трьосекційного 23-25-поверхового житлового будинку № 3;
-          7-миповерхового автопаркінгу;
-          підземного автопаркінгу;.
 
Проект затверджений у ГоловАПУ. ТОВ «Майстерня архітектора І.Бикова» проектує всі будівлі на території 2-ї черги будівництва комплексу. Перша черга будівництва, у складі супермаркету будівельних матеріалів «Leroy Merlin», розроблена ТОВ «АБ «Зотов і Ко» та вже введена у експлуатацію. Містобудівна частина проекту розробляється київським Інститутом Урбаністики.
Ділянка  будівництва комплексу  розташована у Оболонському адміністративному районі м. Києва. Межами території є вулиці Полярна, М.Майорова та П.Дегтяренка. В’їзд на територію 2-ї черги будівництва  запроектовано як з вул. П.Дегтяренка, так і з вул. М.Майорова.
Проектна житлова забудова вирішена житловими будинками, тягнутими переважно в меридіональному напрямі. Фасадна сторона житлової забудови розрахована на сприйняття з боку вул. П.Дегтяренка. В цокольних поверхах житлових будинків розміщені об’єкти обслуговування населення повсякденного використання та офісні приміщення. В південно-східній частині ділянки розміщений новий дитячий садочок. В північний частині ділянки запроектований наземний семиярусний автораркінг на 464 машиномісця. Другий автопаркінг (підземний, на 90 м/м) заплановано розмістити між житловими будинками №№2,3. Основна озеленена пішохідна вісь витягнута, як і забудова, в меридіональному напрямку Вона об’єднує всі внутришньоквартальні функціональні зони. Вздовж цієї осі розміщені фізкультурні та дитячі ігрові майданчики, а також зони тихого відпочинку. Гостьові автостоянки розташовані вздовж внутришньоквартальних проїздів та вул. П.Дегтяренка.
Загальна площа квартир 2-ї черги будівництва складе більше 82 000м2. Розрахункова кількість квартир – 1 350 шт.
Фахівці ТОВ «Майстерня архітектора І.Бикова» запроектували  зовнішній дизайн будівель комплексу  у ярких, насичених кольорах теплої гамми , з використанням елементів та реплік неокласичного стилю. Планування квартир – зручні та ергономічні. За рахунок вірних проектних рішень, максимум площ будинків відведено під житло та об’єкти соціального обслуговування населення.
 


 

 

Коментарі

Залишити коментар

Ім'я:
Email:
Коментар:
Коментувати