Магазин "Велика Кишеня" по вул. Вишняківській у м. Києві

 

Місце розташування: м. Київ, Дарницький р-н, вул. Вишняківська
Замовник: ФОП Коваленко
Проектувальник: ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова"

ТОВ «Майстерня архітектора І. Бикова» виконується проект 1-но поверхового торговельного комплексу, запроектованого в системі монолітного каркасу. На першому поверсі розташовані :торгівельний зал, тамбури, вестибюль, робочі, допоміжні та технічні приміщення . Висота приміщень – 4,2м. З боку вул. Вишняківської торговельний зал оснащений панорамними вікнами. У залі запроектовано 8 кас. Зовнішнє оздоблення стін виконане в жовто-зеленій корпоративній гаммі торговельної мережі «Велика кишеня».
 
Ділянка проектування знаходиться в зоні існуючої багатоповерхової забудови. Периметральна забудова оточення дає можливість раціонально використати обмежену територію ділянки.  Розміри будівлі: 40,5х37,3 та 5,5м заввишки. Схема планування приміщень виконана з урахуванням чіткого зонування на адміністративно-побутову та обслуговуючу зону, а також забезпечує зручний взаємозв`язок приміщень для обслуговуючого персоналу та клієнтів.  Загальна площа – 1470 м2, площа  торговельного залу- 997,3м2.
Будівля оснащена всіма необхідними видами інженерного забезпечення з встановленням  приладів обліку і регулювання електропостачання та водопостачання. Опалення – повітряне, в комплексі з системою вентиляції та кондиціювання.

 

Коментарі

Залишити коментар

Ім'я:
Email:
Коментар:
Коментувати