Котеджне містечко "SUNVILLE"

 
Місце розташування: с.Березівка Макарівського району Київської області.
Замовник: ТОВ «Березова Роща»
Генеральний проектувальник: ТОВ «Майстерня архітектора І.Бикова»

Територія комплексу знаходиться в 1,6 км на південь від траси Е-40 «Київ-Житомир», на відстані 18 км від київського КП. Загальна площа КМ - 33,199га. Кількість мешканців  складе близько 500 чол. Проектом передбачено будівництво 170 житлових будинків з об’єктами соціально-побутового призначення і рекреаційною парковою зоною. Центральною містобудівною віссю комплексу є головний бульвар містечка, до якого поквартально сходяться всі другорядні вулиці.

Територія котеджного містечка «Sunville» поділена на наступні зони:
Адміністративно-побутова зона. Ця зона знаходиться біля головного в’їзду у комплекс. Тут розташовані всі адміністративні та більшість соціально-побутових споруд комплексу, а саме: 1) адміністративний комплекс з житлово-експлуатаційною конторою;  2) мийка з підприємствами побутового обслуговування; 3) багатофункціональний комплекс з спортклубом, магазинами та медпунктом; 4) корпус для тимчасового відпочинку обслуговуючого персоналу; 5) приватний міні-зоопарк.  Також тут знаходяться відкриті спортивні споруди та басейн, майданчик для вигулу собак. За головним в’їздом розташована зупинка громадського транспорту. Перед головним фасадом багатофункціонального комплексу розташована головна площа «Sunville», обладнана малими архітектурними формами та відкритими парковками. Завдяки компактному розміщенню біля головного в’їзду у комплекс, адміністративно-побутова зона має задовольнити всі потреби мешканців комплексу. Розташовані вздовж головної вулиці , будівлі мають створити гармонійне архітектурно-планувальне ядро комплексу.
 
Житлова зона займає більшу частину території комплексу. Тут розташовані 170 приватних ділянок (займають  23,47га), на яких проектується розміщення житлових будинків  шести типів. Центральною, організуючою  віссю житлової зони (і комплексу взагалі) є бульвар, який з’єднує різні частини поселення. На вісь бульвару «нанизані» другорядні житлові вулиці, у більшій частині -  тупикові та обладнані майданчиками для розвороту транспорту.
Найбільші ділянки «Преміум-класу», площею 22-18 соток, розташовані ближче до лісової смуги(у західній частині комплексу) та навколо рекреаційної зони. Невеликі ділянки «Економ класу», площею 5-6 соток, компактно розміщені на одній з вулиць у східній частині комплексу. А середню частину житлової зони займають  ділянки «Бізнес-класу», площею 17-12 соток. Бульвар обладнаний пішохідною доріжкою. У місцях розвороту транспорту обладнані пішохідні переходи, які дозволяють бульвару слугувати вільною прогулянковою зоною для мешканців «Sunville».

Рекреаційна зона розміщена у центрі комплексу, всередині житлової зони з виходом на бульвар. Це зроблено для того , щоб досягти максимальної доступності паркової зони з усіх кінців поселення. Рекреаційна зона займає 2,0 га площі та включає у себе: парк зі штучним ставом та островом, майданчики для відпочинку, будівлю кафе-ресторану.

Технічна  зона. Декілька локально розміщених територій комплексу відносяться до технічної зони. Тут розташовані водозабірні споруди ( дві артезіанські свердловини у південній та північній частинах комплексу), очисні споруди ( за адміністративно-побутовою зоною у північно-східному куті поселення), споруди електро та газопостачання, інші інженерні споруди, розміщені  у комплексі «Sunville».

   

Коментарі

Залишити коментар

Ім'я:
Email:
Коментар:
Коментувати